ciąg dalszy...


Nowsze nowości ».

5.10-28.10.2010

Kontynuacja Wielkiej Podróży: zostawiwszy Lotkę na wsi u Angliki i Sylwka, wyleciałam z Berlina do USA, gdzie spędziłam trzy tygodnie u rodziny i przyjaciół. Podczas Montgomery Weekend oglądałam zmagania airedale terrierów w agility, obedience i rally obedience, oraz na wystawach Devon i Montgomery County. Odwiedziłam moją przyjaciółkę Bobbi Brennan (White Rose Airedales) oraz Guinnessa u Susan Rodgers i Shirley Good (Stirling Airedales). W drodze powrotnej znów odwiedziłam Anglikę i Asię aby pozbierać moje rozsiane po pomorzu psy!

Podczas gdy ja balowałam w Ameryce, Eyeson z Angeliką podbijali Dortmund, gdzie Eyeson wygrał BOB na prestiżowej wystawie Bundessieger, pokonując tegoroczną Europejską Zwycięzczynię Rasy!

Szczenię Airedale Terrier, Hodowla Flaire, Warszawa

30.09-2.10.2010

Wyprawa z Niemiec do Celje, Słowenia na Europejską Wystawę Psów Rasowych, uwieńczona tytułem Młodzieżowy Zwycięzca Europy dla syna Guinnessa, Eyesona (Mł. Ch. PL Gingerdream ALL EYES ON ME, hod. i wł Angelika Żabicka - na zdjęciu po ocenie). Angelika, wielkie gratulacje!

28-29.09.2010

Początek Wielkiej Podróży! Z Warszawy Ola podwiozła nas do Sopotu, gdzie zostawiliśmy Ptysię na przechowanie u Asi, Łukasza i Ludwika. Lotka i ja pojechałyśmy dalej pociągiem do Szczecina, gdzie Sylwek odebrał nas z dworca i zawiózł na wieś do Niemiec.

25.09.2010

Kolejny Airedale w przedszkolu! Na zajęcia na Bemowie zaczęła chodzić również Kenya! Na stronie Psiej Szkoły pojawiło się trochę zdjęć naszych przedszkolaków.

12.09.2010

Mandu dołączył do sióstr Kejtu i Dżungi w przedszkolu na warszawskim Bemowie. W klasie przedszkolaków przeważają więc Airedale Terriery!!!

11.09.2010

Debiut wystawowy naszej Ptysi w klasie Baby na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie. Ptysia dostała ocenę Wybitnie Obiecującą, I lokatę, i tytuł Best Baby. Potem spotkaliśmy się z siostrzyczkami Kejtu i Dżungą w psim przedszkolu.

Szczenię Airedale Terrier, Hodowla Flaire, Warszawa

10.09.2010

Pożegnaliśmy dziś naszego Mandu (Flaire KATHMANDU), który zamieszkał z kumplem Kapokiem (rasy Flat Coated Retriever) w podwarszawskim Zalesiu Górnym. Mandusiu, życzymy Ci dużo radości w nowym domu!


Na zdjęciu - Mandu (teraz Felix) już w nowym domu z Kapokiem.

6.09.2010

Dzisiaj nasza Ptysia rozpoczęła nauki w grupie szczeniaczków Klubu Agility "Fort". Pierwsze zajęcia bardzo jej się podobały!

30.08.2010

Do nowego domku na warszawskich Bielanach pojechała dzisiaj Flaire K2. Kejtusiu kochana, bądź szczęśliwa, my będziemy bardzo, bardzo tęsknić... Szczeniaki jeszcze z nami to Flaire KARPATKA (Ptysia), która zostaje w hodowli, oraz Flaire KATHMANDU (Mandu), dla którego nadal szukamy wspaniałych właścicieli.

28.08-29.08.2010

Lotka, Ptysia i ja pojechałyśmy do Lublina na ślub mojej kuzynki. Było cudownie,bo mieszkałyśmy w zajeździe tuż pod lasem, gdzie chodzilismy na wspaniałe spacery. Na jednym z nich dołączyła do nas nasza koleżanka Kasia wraz ze swoją erdelką Flopi. Erdelowym szaleństwom nie było końca!

20.08-22.08.2010

To był bardzo pracowity weekend! Lotka została w domu z moim kuzynem Pawłem, podczas gdy Ptysia i ja pojechałyśmy na południe. W piątek Ptysia została u mojej koleżanki Magdy w Rzeszowie, ponieważ ja miałam sprawy do załatwienia w tamtych rejonach (Magdo - dzięki za opiekę nad Ptysią i pyszne cafe latte!). Następnego dnia odebrałam Ptysię w Radomiu, gdzie pomagałam przy organizacji zawodów agility, organizowanych przez nasz klub Fort, na których Magda debiutowała. Wieczorem pojechałam do Krakowa odebrać Mandu z jego wakacji u Doroty - Dorotko jeszcze raz wielkie dzięki za troskliwą opiekę nad moim chłopczykiem!! W końcu w niedzielę, z powrotem w Radomiu, pracowałam na wystawie psów jako sekretarz na ringu Pani Chwalibóg.

13.08-18.08.2010

Razem z Lotką i Ptysią (Flaire KARPATKĄ) spędziłam kilka dni nad morzem (K2 została w Warszawie z Leną). Najpierw, w piątek, odwiedziliśmy Asię Hewelt i Lorda Ludwika. Następnego dnia ja byłam asystentem na ringu Pani Kozłowskiej, podczas gdy Asia wraz z grupą terierkowiczów opiekowali się Lotką i Ptysią. W niedzielę pojechaliśmy do Jastrzębiej Góry, gdzie spędziliśmy kilka dni na spotkaniach z przyjaciółmi. W końcu w środę wróciliśmy do Warszawy zahaczając o Trójmiasto, gdzie zaliczyliśmy poranny spacer po plaży z Asią, Ludwikiem i Hugusiem, a potem o Bory Tucholskie, gdzie odwiedziliśmy Tropa (Flaire KLIMCZOKA) i załapaliśmy się na pyszny obiad!

10.08.2010

Flaire Kenya pojechała do nowych właścicieli w podwarszawskim Izabelinie. Zamieszka w domku z ogródkiem i będzie miała za towarzysza siedmioletniego przyszłego kynologa!

8.08.2010

Dzisiaj zawiozłam Mandu na dwutygodniowe wczasy na wieś pod Krakowem. Po drodze do domu odwiedziłam Katię (Flaire KATMAI) w Kielcach. Katiusza cudna, zaczęła szkołę, gdzie jest prymuską, ale w domu rozrabia na całego!

3.08.2010

Wróciliśmy do domu po spędzeniu wspaniałych dni na wsi u przyjaciół pod Poznaniem i pod Szczecinem.

23.07.2010

Uff, jak gorąco! W Warszawie upały koszmarne, więc my uciekamy na zachód... Jutro rano ja razem z Lotką, Mandu, Kenyą i K2 jedziemy odwiedzić przyjaciół w zachodniej Polsce i w Niemczech.

12.07-21.07.2010

Lotka oraz trzy szczeniaki - Kathmandu (Mandu), Kenya i K2 (Kejtu) pojechały ze mną na obóz agility zorganizowany w Nieborowie przez nasz klub agility Fort. Na obozie były specjalne zajęcia dla malych szczeniaczków i nasza trójka dzielnie w nich uczestniczyła. Każde ze szczeniąt pracowało z własną przewodniczką: Mandu z Magdą, Kenya z Klaudią, a Kejtu ze mną. Nauczyły się przywołania, podstawowych komend siad, waruj i stój, chodzenia na smyczy, biegania przez tunele. Miały też zajęcia motywacyjne oraz sesje pływania, podczas gdy Lotka dzielnie trenowała agility.

Wielkie dzięki przede wszystkim dla Klaudii i Magdy, ale też dla wszystkich uczestników naszego obozu, którzy pomagali ogarnąć moją gromadkę i spowodowali, że obóz był dla mnie nie tylko wspaniale spędzonym czasem, ale również wypoczynkiem. Zdjęcia już wkrótce!

11.07.2010

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie, ja pracowałam jako gospodarz ringowy na ringu Pani Witkowskiej, a syn Guinnessa Gingerdream ALL EYES ON ME (Eyeson Angeliki Żabickiej) wygrał BIS Puppy!!! »

Szczenię Airedale Terrier, Hodowla Flaire, Warszawa

3.07.2010

Kolejne dwa szczeniaki z miotu "K" pojechały do nowych właścicieli. 1 lipca zawiozłam Flaire KORBANIĘ (Korę) do Białegostoku, by na dworcu spotkać jej nową Panią, która przyjechała po nią z Litwy. Jak w filmie-romansidle, ujrzały sie z daleka, pobiegły do siebie i wpadły sobie w ramiona.

Na zdjęciu obok, Kora już w nowym domu. Powodzenia, maleńka!

3 lipca do nowego domku w Warszawie pojechała Flaire KACHENJUNGA. Imię docelowe jeszcze nie ustalone, ale może będzie po prostu Dżunga.

28.06.2010

Upozowaliśmy pozostałe sześć szczeniąt z miotu "K" do eksterierowych fotek, które wstawiliśmy do Galerii miotu "K" ».

23-27.06.2010

Pojechaliśmy do Herning w Danii na Światową Wystawę Psów, gdzie dzieci Guinnessa odniosły kilka sukcesów. Szczegóły w dziale Wystawy ».

22.06.2010

Pierwsze dwa szczeniaczki z miotu "K" opuściły naszą hodowlę i pojechały do nowych, wspaniałych domków. Dziewczynka, Flaire KATMAI (Katia), zamieszka w Kielcach, a chłopczyk, Flaire KLIMCZOK (Trop)- w Borach Tucholskich.

20.06.2010

Dzisiaj w USA obchodzono Dzień Ojca. Synkowie Guinnessa sprawili mu z tej okazji nielada niespodziankę: w Kanadzie, synek Regalridge Sound Investment (Logan) wygrał w ten weekend dwa BISy pod rząd, a w Polsce, synek Gingerdream All Eyes On Me (Eyeson) wygrał dwa pod rząd BIS Puppy!

Bliżej domu, nasze szczeniaczki dzisiaj zostały zaczipowane i wszystkie były bardzo dzielne!

13.06.2010

Asystowałam Panu Zygmuntowi Jakubowskiemu na ringu terierów w Lublinie.

10.06.2010

Nowe fotki szczeniąt w Galerii miotu "K" ».

6.06.2010

Asystowałam Pani Magdalenie Świętoń na ringu terierów w Lesznie.

3.06.2010

Jutro nasze szczeniaczki skończą 5 tygodni; dzisiaj były na pierwszym spacerku na trawce. Fotki w Galerii miotu "K" ».

30.05.2010

Na zawodach agility w Łomiankach pod Warszawą odbyłam pierwszą asystenturę w tym sporcie. Sędziami byli Tony Griffin i Nalle Jansson.

23.05.2010

Na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Radomiu pracowałam jako gospodarz ringu terierów Pani Zasady.

22.05.2010

Coraz częściej słyszymy, że jeśli czegoś nie ma w internecie, to nie istnieje... Postanowiliśmy więc zaistnieć - ruszamy z naszą stroną!

 

 

ul. Wielicka 36 m. 68
02-657 Warszawa

 

+48 694 169 305
+48 22 853 76 59

 

hania@flaire.pl
Copyright © FLAIRE - Wszelkie prawa zastrzeżone!      Webdesign: www.cambel.pl